V neděli 15.12. je na zimním stadionu ve Skutči velmi zajímavý program. Ve spolupráci HC Skuteč a KSLH Pardubice se bude konat turnaj nejlepších hráčů kategorií U15 krajů Vysočina, Hradec Králové, Pardubice a Středočeského kraje. Vítězové utkání krajů Pardubice - Vysočina (od 9hodin) a Hradec Králové - kraj Středočeský (od 11hodin) se střetnou ve finále a poražení budou hrát utkání o 3.místo. V 18 hodin se odehraje mistrovské utkání mužů, kdy vedoucí celek tabulky HC Skuteč bude hostit loňského vítěze a aktuálně třetí tým oblastní ligy ledního hokeje HC Litomyšl "B".

