Článek
Článek
KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ KRAJE VYSOČINA
17. 6. 2020
Přečteno 1116x
Dne 9.6.2020 proběhl na KVV ČSLH Kraje Vysočina v Jihlavě aktiv klubů, na kterém byla odsouhlasena podoba Krajské ligy můžů Kraje Vysočina na sezonu 2020/2021. Do soutěže se přihlásilo osm mužstev (bez ŽIHADEL MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - budou hrát KLM JIHOMORAVSKÉHO KRAJE). Základní část se bude hrát tříkolově, po základní části se sehraje play-off.V případě nerozhodného výsledku utkání se bude prodlužovat 5 minut se třemi hráči na každé straně. Pokud nerozhodne prodloužení, následují samostatné nájezdy k rozhodnutí utkání 5 : 5. V případě, že nerozhodnou tyto samostané nájezdy, následuje “náhlá smrt” po jednom hráči, a to do rozhodnutí. Soutěž začíná 20. září 2020 a končí 27. března 2021. Los určil , že úvodní utkání odehrajeme v neděli 20.září od 17 hodin na zimním stadionu ve Skutči s HC LEDEČ NAD SÁZAVOU !
Bleskovky
TÝDEN HOKEJE - 23.září od 17hodin
Týden hokeje se bude konat ve středu 23.září od 17 hodin na zimním stadionu ve Skutči.
26.05.202626.05.2026
KLM 2026/27
V nadcházejícím ročníku KLM bude mít soutěž 16 účastníků. 8 celků bude z kraje Pardubice a 8 celků z kraje HK (včetně Nového Města a Vrchlabí).
23.04.2026Rozpis tréninků
Výsledky mládeže
Hlavní partneři

